در ذیل نظرات مشتریان عزیزی که به کپه داغ لطف داشتند و چه به صورت کامنت و چه ایمیل و تلگرام و … برای ما نظراتشون رو ارسال کردند قرار دادیم. امیدواریم بتوانیم لایق این همه لطف شما عزیزان باشیم. 🙂

نکته: این مطلب همواره بروزرسانی می شود.

 

دکتر رضا داوودی:

از آقای اکبرزاده تشکر می کنم بابت عسل آویشنی که برام ارسال کردند. اهل نظر دادن نیستم اما دور از اخلاق بود که به خاطر این کیفیت از عسل تشکر نکنم. مطمئن باشید من مشتری همیشگی شما خواهم بود.

 

الناز گل محمدی:

من پنج کیلو عسل سفارش دادم و هزینه پستی هم برام نداشت. واسه اولین بار بود که تمام خانواده از خریدم راضی بودن. واقعا دستتون درد نکنه و امیدوارم همیشه همینطور با وجدان بمونید.

رضا صادقیان:

من بعد از خوردن عسل کپه داغ به این جمله که عسل شفاست ایمان آوردم. عسل مرکبات عااااالی بود

مسعود کلاهی:

سلام و خداقوت خدمت اقای مهندس ممنونم بخاطر تولیدات با کیفیتی که همیشه عرضه داشتین بنده تقریبا دو سال هستش که از شما خرید میکنم واقعا ممنونم حتما شما رو به آشنایان معرفی میکنم.

آوا ولی زاده:

سلام

من گرده گل و عسل چهل گیاه سفارش داده بودم که در کمترین زمان و با بهترین بسته بندی به دستم رسید ممنونم از مدیریت محترم سایت.

سارا سلیمانی:

عسل بهارنارنج با عسل کتیرا خریدم واقعا ممنونم من اهل اردبیل هستم بایستی تولیدات شهرمو خرید کنم ولی وقتی کیفیت محصولات شما بلاتره چه کاری میشه کرد.

سپاس سلیمانی از خلخال

نازنین:

من از جناب آقای شجاعی بسیار تشکر می کنم که با آرامش به تمام سوالات من پاسخ دادن و کلی وقت در اختیار من گذاشتن. به نظرم پشتیبانی خوب از کیفیت محصول هم مهمتره