ترکیبات عسل

قیمت عسل طبیعی

قیمت عسل طبیعی چقدره؟ این سوالی است که خیلی از افراد از زنبورداران می پرسند. قیمت عسل به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. و در مناطق مختلف نیز رنج قیمت ها متفاوت هستش اما به طور میانگین قیمت هر کیلوگرم عسل طبیعی بسته به نوع عسل که بهارنارنج حدود 70 هزارتومن ، عسل گون 85 هزار تومان ،عسل کتیرا 85 هزار تومن خواهد بود. هرچقدر ساکارز عسل پایین تر باشد قیمت آن بالاتر خواهد بود.

قیمت عسل طبیعی 97

در سال 1397 قیمت عسل در همین حدود 70 هزارتومن بسته به نوع عسل تولید شده ، به بالاخواهد بود البته در سایت های مختلف و مراکز عرضه همیشه قیمت ها با هم متفاوت هستند  . هرچقدر برای برداشت عسل زحمت بیشتری کشیده شود قیمت بالاتری خواهد داشت.

قیمت عسل طبیعی چهل گیاه

اگر به فروشگاه کپه داغ سر بزنید متوجه می شوید که عسل چهل گیاه در سال 97 با قیمت هر کیلوگرم 95 هزار تومان به فروش می رسد که قیمتی منصفانه برای عسل طبیعی با ساکارز 1 درصد است.

قیمت عسل وحشی

شاید شنیده باشید عسل وحشی قیمت بسیار بالایی دارد. البته ما این را قبول داریم که عسل وحشی بسیار کمیاب است و جمع آوری آن هم برای انسان سخت است اما قیمت های میلیونی کذب است و فقط طمع زیاد فروشنده را نشان می دهد. به نظر ما قیمت منصفانه برای عسل وحشی واقعی چیزی در حدود دویست تا سیصد هزار تومان در هر کیلوگرم است و بالاتر از آن فقط تبلیغات و تحریک احساس مشتری است.

هیچوقت قیمت عسل را ملاکی برای خرید قرار ندهید. ما به شما پیشنهاد می دهیم عسل را فقط از افراد و سایت های معتبری که به آن ها اطمینان دارید خرید کنید چون متاسفانه در بحث عسل کلاهبرداری های زیادی اتفاق افتاده است و افراد زیادی با طمع سود زیاد وارد بازار شده و عسل های تغذیه ای را به عنوان عسل طبیعی و با قیمت بالا به فروش می رسانند.

عسل تنها یک خوراکی ساده نیست، بلکه دارای خواص درمانی و دارویی زیادی است که قرآن کریم آن را شفا می داند. پس بیایید با خرید عسل طبیعی، به خود و خانواده عزیزمان سلامتی را هدیه بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *