درمان بیماری ها با عسل

درمان ناتوانی های جنسی با عسل

متاسفانه طبق آمار، مهمترین دلیل طلاق در کشورمان نارضایتی های جنسی است. توانمندی یا ناتوانمندی جنسی و سلامت دستگاه تناسلی زن یا مرد به چند عامل بستگی دارد:

1- عوامل ارثی یا مادرزادی

2- سلامت سایر دستگاه های بدن،به خصوص دستگاه اعصاب

3- تغذیه

4- مصرف (خوردن،نوشیدن یا کشیدن ) الکل،مواد مخدر یا سیگار.

عسل ماده ای است مقوی،نیروبخش و محرک نیروی جنسی(قوه باه) که در صورت مصرف مداوم و مناسب،تغییر قابل ملاحظه ای در تمایل و قدرت جنسی فرد ایجاد می کند.برای درمان سستی نعوظ،کندی نعوظ،سرعت انزال،کمبود تمایلات جنسی،کمبود منی،ضعف قدرت جنسی در افراد مسن و افزایش تمایل مجدد به نزدیکی و قدرت تکرار جماع،رعایت دستورهای زیر مفید است.هیچ نوع دارو یا روشی موثرتر از عمل به دستورات زیر نمی توان سراغ گرفت استفاده از مواد،مخلوط ها،یا روش های زیر،برای افراد معمولی تاثیر قطعی دارد،اما افراد معتاد به مواد اعتیادآور با مصرف تجویزهای زیر نمی توانند مشکلات جنسی ناشی از اعتیاد خود را برطرف کنند. بنابراین لازمه به دست آوردن تمایل و قدرت جنسی در افراد معتاد،ابتدا ترک اعتیاد است. خوشبختانه اگر فرد معتاد زود اعتیاد خود را ترک کند،می تواند با تجویزهای زیر به سرعت تمایلات و قدرت جنسی خود را بازیابد.

1- نیم قاشق چای خوری زنجبیل را با یک قاشق غذاخوری عسل مخلوط کنید.سپس این مخلوط را در یک لیوان شیر بریزید و یک عدد زرده تخم مرغ به آن اضافه کنید و مخلوز را خوب بهم بزنید وپس از صبحانه (تخم مرغ روز در میان) بنوشید. به عنوان عصرانه نیز مخلوطی از نیم قاشق چای خوری زنجبیل کوبیده و یک قاشق غذاخوری عسل را در یک لیوان شیر یا مایعات و آبمیوه به هم بزنید و بنوشید.این تجویز را به مدت 10 روز و از آن پس به مدت 30 روز دیگر،فقط یک نوبت در روز ادامه دهید.

2- 500 گرم مغز گردویا مغز بادام یا ترجیحا مخلوط مساوی از مغز گردو و مغز بادام را خوب بکوبید.هر روز پس از صبحانه یک قاشق مرباخوری از کوبیده مخلوط گردو و بادام را با یک قاشق مرباخوری عسل در یک لیوان شیر بریزید وپس از افزودن یک عدد زرده تخم مرغ (یک روز در میان) و به هم زدن،آن را بنوشید.به عنوان عصرانه نیز یک قاشق از مخلوط کوبیده مغز گردو وبادام را با یک قاشق مربا خوری عسل در یک لیوان آبمیوه یا مایعات صرف کنید. این تجوسز را به مدت 10 روز متوالی رعایت کنید و ازآن پس به مدت 30 روز فقط یک نوبت در روز ادامه دهید.مغز گردو،بادام، عسل و شیر هم جزء مواد بسیار مقوی هستند که باعث رفع هر گونه سوءتغذیه و آرامش اعصاب می شوند و هم روی قوای جنسی،تحریک تمایلات جنسی،افزایش منی،درمان سستی نعوظ، درمان انزال سریع و…بسیارموثرند. اما اثر درمانی این تجویز تدریجی است وشخص برای نتیجه گرفتن باید به طوردقیق دستورات را عملی کند.

نوشیدن آبمیوه ها و سبزی ها به مقدار روزی 1 تا 2 لیوان به همراه تجویزهای 1 و 2 اثری قاطع دارد.

3- افراد مسن می توانند برای تقویت قوای جنسی خود روزانه در هر نوبت،پس از صبحانه و پس از شام، مخلوط یک قاشق مرباخوری روغن زیتون و یک قاشق مرباخوری عسل به مدت 5 روزمیل کنند.از آن پس تا 20 روز نصف مقادیر فوق را به همان طریق مصرف کنند. مصرف دایمی عسل به عنوان جایگزین قند معمولی به میزان حداکثر روزی 4 قاشق چای خوری در رژیم غذایی افرادی با سن بیشتراز 50 سال شدیدا توصیه می شود.

4- افرادی که مایل به جماع مکرر در هر نوبت هستند،ولی پس از بار اول قدرت خود را از دست می دهند و محروم می مانند، باید ضمن مصرف تجویز شماره 1 و 2،پس از بار اول جماع،یک قاشق غذاخوری عسل و یک قاشق غذاخوری آب لیموترش تازه را در یک لیوان آب خنک خوب مخلوط کنند و بنوشند. پس از حدود 30دقیقه تمایل و قدرت مجدد جماع در مرد ظاهر می شود،زن نیز در صورت نداشتن تمایل به جماع مجدد، از نوشیدن شربت عسل بهره خواهد گرفت. (عسل را در آب گرم حل نکنید بلکه آب را بجوشانید سپس وقتی سرد شد عسل را حل کنید،هم چنین در شب نزدیکی نباید از لبنیات استفاده کرد. بیشتر روی شیر و ماست تاکید شده.)

5- 6دانه خرما را در روغن زیتون در ماهی تابه تف دهید و دوعدد تخم مرغ به آن اضافه کنید.پس از خنک شدن،به آن یک قاشق غذاخوری عسل اضافه کنید.و این نیمرو را با نان به عنوان صبحانه به مدت 10 روز صرف کنید. بسیار ارزشمند است که توام با چنین صبحانه ای،یک تا دو لیوان آبمیوه ها (هویج و …) یا خود میوه ها را به اندازه کافی صرف کنید.آبمیوه برای سالمندان و کودکان خردسال که توان جویدن کافی میوه ها را ممکن ممکن است نداشته باشند،توصیه می شود.اما افرادی که دندان خوبی دارند و می توانند میوه ها را به خوبی بجوند،بهتراست به جای آب میوه ها،خود میوه ها را صرف کنند تا از الیاف ارزشمند میوه ها نیز برخوردار شوند.آب سبزیها به میزان روزانه یک فنجان یا خود سبزیها به قدر کافی توام با غذاهای روزانه بسیار مفید است.زیرا ویتامین ها و مواد معدنی مختلف به مقدار فراوان در سبزیها یافت می شوند.پس از 10 روز که صبحانه متشکل از مواد فوق را صرف کردید،کمبودهای غذایی بدن شما برطرف می شود و از ان پس برای خوب نگه داشتن بدن خود ازلحاظ موادغذایی موردنیاز،هر 3 روز یک بار به خوردن صبحانه مذکور مبادرت کنید.خرما،روغن زیتون،عسل و تخم مرغ، همه از غذاهای بسیار مفید هستند و با صرف مناسب آنها هرگونه سوء تغذیه و کمبودهای غذایی در بدن شما برطرف می شود. رعایت تجویز فوق توسط زنها نیز نتیجه مشابه می دهد.

6- 2 قاشق غذاخوری آب پیاز رنده شدهنصف یک پیاز متوسط مخلوط با دو قاشق غذاخوری عسل،به مقدار مساوی پس از صبحانه و پس از شام به مدت 10 روز و از آن پس یک روز درمیان نصف مقادیر فوق تا 30 روز صرف شود.این تجویز، باعث افزایش تولید منی در مرد و افزایش تمایل جنسی در زن می شود.

7- یک قاشق چایخوری خاویار مخلوط با یک قاشق غذاخوری عسل پس از صبحانه و پس از شام به مدت 5 روز صرف شود. این تجویز برای تقویت عمومی بدن،رفع ناراحتی های اعصاب و رفع هرگونه ناوانی جنسی بسیار موثراست.

8- یک گرم زعفران، 10گرم زیره،5گرم تخم شوید،100گرم مغز گردو را خوب بکوبید و مخلوط کنید.هر روز تا تمام شدن این مخلوط پس از صبحانه وشام و یک قاشق چایخوری از ان را با یک قاشق غذاخوری عسل مخلوط کنید و با یک لیوان شیر در صبح و یک لیوان چای پس از شام صرف کنید. این مخلوط برای رفع ناتوانی های جنسی،افزایش تولید منی وافزایش تمایل و قدرت جنسی بسیار مفید است .

9- عاقرقرحا،زنجبیل،فلفل سیاه هریک 7 مثقال (که 35 گرم می باشد) 25عدد تخم مرغ خانگی،سه قلم ادویه را کاملا نرم کوبیده با زرده تخم مرغ و 12مثقال (که60گرم می باشد)عسل صاف شده از موم مخلوط نموده تا معجون شود.صبح ناشتا به قدر فندقی و بعد از غذای ظهر و شب به قدر مذکور میل نمایید.(این به جهت رفع سستی آلت مفید است،به دستور بوعلی سینا می باشد.)

10- روغن زیتون عتیق 75 گرم،عسل 75گرم یا بیشتر،کندر 25گرم،روغن سیاه دانه 25 گرم،بالمناصفه (به نسبت مساوی ) در حمام سه روز بنوشید و آب سرد درآن روزها نخورند.این روغن از جمیع دردهای بارده و فلج و امثال او نجات دهد و پیران صدساله را هیجان شهوت گرداند.

11- عنبراشهب،پنیرمایه شتر عرب،خولنجان،خصیه الثعلب از هریک ده گرم و مشک و میخک ازهر یک 5گرم،تمام دواهارو نرم کوبیده وبسایید،وبه وزن تمام آنها عسل مخلوط نموده،به اندازه فندقی حب سازید.روزی یک عدد تناول نمایید، و در عقب او شیر تازه دوشیده گاومیش یا گاو یا آب شاهی یا آب نخودخیسانده شده با عسل شیرین نموده و بنوشید. (مقدار وزن حب نیم مثقال باشد مانعی ندارد.)

12- 200 گرم سیاهدانه + 200گرم +100گرم کندر + 50 گرم روغن سیاهدانه +50گرم روغن زیتون یک قاشق غذاخوری از مخلوط فوق همراه غذا میل کنید.

برگرفته از کتاب داروهای اساسی در طب اسلامی

دکتر حسین خیراندیش

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *