اخبار سایت

خرید عسل

خرید عسل کمی سخت شده است و مهمترین آن ورود واسطه ها و دلالان به این حوزه می باشد که عسل های طبیعی و تغذیه ای را با قیمت دلخواه به فروش می رسانند و همین امر باعث شده تا مشتری اعتماد خود را نسبت به فروشندگان عسل از دست بدهد.

ما توسط فروشگاه عسل کپه داغ، به طور مستقیم محصولات خود را به دست مشتری می رسانیم و به کارمان تعهد داریم. شما به عنوان مشتری حق دارید در مقابل پولی که می پردازید، عسل طبیعی مصرف کنید. در فروشگاه کپه داغ می توانید چندین نوع عسل خریداری کنید. مانند:

عسل چهل گیاه

که از بهترین عسل های موجود در کپه داغ است و ساکارز آن فقط یک درصد می باشد. این نوع عسل با این مقدار ساکارز در سایت های دیگر قیمتی بیش از 150 هزار تومان دارد.

عسل مرکبات

که محصول درختان مرکبات شمال کشور است. عسل مرکبات که با نام عسل بهارنارنج نیز معروف است، بسیار خوش طعم بوده و برای صبحانه مناسب است.

عسل گون

که محصول زنبورستان های رشته کوه کپه داغ است و دارای خواص درمانی بسیاری است.

همچنین می توانید از فروشگاه کپه داغ، محصولات دیگری از قبیل موارد زیر خریداری نمایید:

معجون انجیر و عسل

ترکیب این دو ماده شگفت انگیز، انرژی بسیاری را به فرد می دهد و مناسب صبحانه و عصرانه می باشد.

گرده گل

شاید از خواص گرده گل اطلاعات زیادی نداشته باشید. پیشنهاد می کنیم حتما خواص بی نظیر آن را مطالعه کنید تا بیشتر با گرده گل آشنا شوید.

ژل رویال

ژل رویال یا غذای ملکه، مقوی ترین و با ارزش ترین فرآورده زنبور عسل است که در تقویت اعصاب و درمان ناباروری به کار می رود.

اگر در خرید عسل و دیگر فرآورده های زنبور عسل شک دارید فقط یک بار کپه داغ را امتحان کنید. فروشگاه کپه داغ با داشتن نماد دوستاره و تمامی مجوزهای لازم، به شما اطمینان می دهد که در صورت نارضایتی شما از محصول دریافتی، تمامی وجه پرداختی را به شما باز می گرداند.

کپه داغ حامی محیط زیست

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *